trtrtr

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

28.05.2023
3.369
Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Epoksi zemin kaplama fiyatları farklı etkenlere göre değişiklik gösterse de, firmamız en uygun fiyat garantisi ile kaliteli işçilik sunmaktadır. Uygulamış olduğumuz epoksi zemin kaplamaları tamamen kendi üretimimiz olmakla birlikte en başta metrekare birimine göre ücretler değişkenlik gösterir. Zeminde yapılacak tadilatlar ücretlerimize dahil değildir, sizlere sunacağımız teklif içinde yalnızca epoksi zemin kaplama malzeme ve işçilik bedeli yer alır. Bütçe dostu fiyatlara kaliteli işçilik temin etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları Neye Göre Değişiklik Gösterir?

Epoksi zemin kaplama fiyatları özellikle metrekare birimine ve seçilen sistemdeki malzeme farkına göre belirlenmektedir. Ürünlerin ve malzeme giderinin en iyi şekilde hesaplanması, müşterilerin de kendini hazırlaması açısından oldukça önemlidir. Firmamızda çalışan tecrübeli ustalar talebiniz doğrultusunda en doğru ölçüyü alarak, malzeme ve model seçeneklerini sizlere sunup, fiyat teklifi vermektedir.

Epoksi kaplama fiyatları

Epoksi Kaplama Fiyatları

Epoksi Zemin Kaplama Hangi Zeminlere Uygulanır?

Epoksi zemin kaplama kuvvetli bir yapıştırıcı niteliği taşıdığından ve suya dayanıklı olduğundan ötürü pek çok alanda tercih edilir. Aynı zamanda direnci yüksek olan bu uygulama zeminde var olan pek çok çatlağı da güçlü şekle sokar. Daha çok sert ve dayanıklı zeminlerde tercih edilerek çok daha estetik görünüm sunar.

Epoksi, zemine birden fazla renk tonunda uygulanabilir. Daha çok iş alanlarında tercih edilir. Ofis, büro, holding, otopark ve hastanelerde sıklıkla tercih edilir. Kullanım açısından uygun olması bu alanlarda tercih edilmesinin bir diğer nedenidir. Yapışkanlık özelliğinin güçlü olmasından ötürü dış mekanlarda da rahatlıkla tercih edilebilir. Kullanım açısından uzun ömürlü olması ve dayanıklılık göstermesi sayesinde pek çok yaşam alanını renklendirir. Siz de yaşam alanlarınızda epoksi zemin kaplama seçeneğinden faydalanabilir, firmamızdan güvenilir hizmet talep edebilirsiniz.

Epoksi Zemin Kaplama Özellikleri Nelerdir?

Epoksi zemin kaplama özellikleri şu şekilde gösterilebilir;

 • Su, asit ve alkole karşı yüksek direnç gösterir.
 • Sürtünme ve aşınmaya karşın dayanıklıdır.
 • Kimyasal ve yağlara karşın dayanıklılık gösterir.
 • Kir tutmaz yüzeye sahiptir ve bu nedenle kolaylıkla temizlenir.
 • Kaymaz yüzey yapısına sahiptir bu nedenle oldukça güvenilirdir.
 • Kokusuz ve hijyeniktir, kullanım alanında rahatsızlık vermez.
 • Bakterilerin üreyerek çoğalmasını önler.
 • Yapıştırma gücü oldukça kuvvetlidir.
 • Dekoratif amaçlı uygulandığı zaman geniş renk seçeneği sunar.
 • Uzun ömürlü olarak kullanılabilir bu nedenle ergonomiktir.
 • Estetik bir görünüm sunar.
 • İzolasyon niteliği taşır.
 • Uygulama süresi kısadır ancak profesyonellik gerektirir.
 • Tasarruflu ve etkin bir malzemedir.
 • Kaplanacak alandaki kırık ve çatlakları götürerek dümdüz, pürüzsüz bir zemin oluşturur.

Zemin Kaplamalarda Kullanılan Epoksi Çeşitleri

Zemin kaplamalarında diğer malzemelere nazaran epoksi çok daha dirençli bir sağlamlık gösterir. Yapıştırıcı özelliği yüksek olduğundan ötürü hem iç hem de dış mekanlarda tercih edilebilir. Epoksinin ömrü uzun olduğundan ötürü farklı çeşitlere ayrılır. Kullanım alanına göre epoksi çeşidi belirlenmesi mümkündür.

Kendiliğinden Yayılan Epoksi Zemin

Kendiliğinden yayılan epoksi zemin daha çok düz bir zemin elde etmek amacı ile tercih edilir. Eğer zeminde çatlak ve hoş olmayan bir görüntü mevcutsa bu epoksi kaplama çeşidi tercih edilebilir. Bu sayede çatlak ve dağınık olan zemin toparlanarak estetik bir görünüme kavuşması sağlanır. Genel olarak otel, mutfak, depo ve havaalanlarında tercih edilir. Yapım aşaması da çok maliyetli değildir, uygun fiyatlarda yaptırılabilir.

Epoksi Yonga Zeminler

Epoksi yonga zemin uygulamalarında pul malzeme kullanılır. Pul malzemelerinin amacı zeminin kaymasını önlemektir. Bu malzeme genelde yüzeyin aralarına doldurulur ve zemin kayması önlenir. Epoksi yonga zeminlerde kullanılan pulların pek çok renk seçeneği mevcuttur. Epoksi zemin kaplama yaptırmak isteyen kişilere hoş ve şık bir görünüm elde ettirir. Kullanıldığı alanlar arasında diş klinikleri ve hastaneler yaygın olarak gösterilebilir.

Portakal Kabuğu Desenli Epoksi Zemin

Portakal kabuğu desenli epoksi zemin uygulaması çok dayanıklı olduğu için ağır yüklerin ve araçların yoğun olduğu alanlarda tercih edilir. Genelde depo ve fabrikalarda kullanılır.

Şeffaf Epoksi Zemin

Şeffaf epoksi zemin zarif bir görünüm oluşturduğundan ötürü evlerde ve işletmelerde sıklıkla tercih edilir. Yukarıda yer alan epoksi uygulamalarına nazaran daha az zahmetli ve daha uygun maliyettedir. Bununla birlikte günümüzde en çok tercih edilen epoksi zemin uygulama çeşitlerinden bir tanesidir. Zemin üstüne beyaz kaplama yapılmasının ardından şeffaf epoksi dökülerek işlem sonlandırılır. Bunu da firmamızda çalışan kalifiyeli personeller gerçekleştirmektedir.

epoksi zemin kaplama fiyatları

epoksi zemin kaplama fiyatları

Sizler de yaşam alanlarınıza epoksi zemin kaplaması yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçerek epoksi zemin kaplama fiyatları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamıza epoksi zemin kaplama talebinde bulunduğunuz taktirde öncelikle çalışma yapılacak alan hakkında sizlerden bilgi alınır ve buna yönelik fiyat teklifi sunulur. Sonrasında ustalarımızın epoksi uygulama yapması için sizlere randevu verilir. Müsait olduğunuz bir zamana randevu ayarlanarak, belirlenen gün ve saatte adrese gelinir ve işlem başlar.

Uygulama aşamasına geçmeden önce keşif ekibimiz alanı tespit ederek gereken malzemeleri ayarlar ve sonrasında çalışma başlatılır. Ustalarımız bu alanda işinin ehli olduğu için kısa süre içinde çalışmayı tamamlar. Son aşama olarak sizlere tertemiz bir şekilde epoksi zemin kaplama uygulamasını teslim ederiz. Güvenilir, kaliteli ve titiz işçilik ile hazırlanmış bir epoksi zemin kaplama uygulamasına sahip olmak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. İletişim bilgilerimizden 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?